• FABER KOMINEK GAZOWY DUET XL PREMIUM

Symbol: faber-gazowy-131

Seria Duet Premium: narożny kominek do zabudowy z innowacyjnym systemem Step Burner® ECOboost.

17480.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 16
Odbiór osobisty 0
Kurier 16
Kurier pobranie 21
Dostępność W magazynie

DZWOŃ ABY ZYSTAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

FABER KOMINEK GAZOWY DUET XL PREMIUM

Seria Duet Premium: narożny kominek do zabudowy z innowacyjnym systemem Step Burner® ECOboost. Ta seria daje wiele możliwości zestawienia kominka według indywidualnych upodobań. Możliwość dostarczenia w wersji lewo- i prawostronnej w trzech formatach. Tę serię można montować na trzy sposoby: z płytą i pasem osłonowym, z płytą i pasem wkładanym, płasko w ścianie, z pasem osłonowym. Dzięki tym możliwościom wyboru kominek można zabudować „płynnie”.

PALIWO gaz
SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ 76 - 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ 41-50 cm
GWARANCJA 1-5 lat
WYLOT SPALIN do 150 mm

Typ

Kominek do zabudowy

Opis typu

Model narożny bez ramy

Rodzaj palnika

Step Burner®

Dekoracja wnętrza

Do wyboru: szczapy drewniane / szary grys / krzemień Carrara

Typ do tylnej ściany

Stalowa powierzchnia

Rama zagłębiana

nie dotyczy

Szkło

T

Pilot/typ

T / GV60

Opcje tylnej ściany

Szkło czarne

 

Szkło antyrefleksyjne (A.R.)

Brak możliwości dostawy

Moduł Symbio

Brak możliwości dostawy

Sterowanie ITC

Opcjonalna dostawa

Pałąk ścienny

Opcjonalna dostawa

Kratki konwekcyjne

Opcjonalna dostawa

Rama zagłębiana 100 mm

nie dotyczy

Regulowane nóżki

Opcjonalna dostawa

Rozmiar ustawienia

nie dotyczy

image

image

image

Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze oraz kominki elektryczne. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą sukcesu Grupy Glen Dimplex jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz koncentracja na dostarczeniu klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami. Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

Marka Dimplex, należąca do Grupy Glen Dimplex, tworzyła historię kominków elektrycznych na świecie, od momentu gdy w 1995 roku inżynierowie Grupy opracowali i wyprodukowali pierwszy kominek elektryczny z prawdziwie realistycznym efektem płomienia opatentowanym pod nazwą Optiflame. Dążąc do ciągłego udoskonalania swoich produktów, roku 2010 Dimplex zaprezentował światu rewolucyjną technologię trójwymiarowego płomienia Opti-myst zaś od roku 2014 Dimplex wprowadził na rynek kominki elektryczne z unikalnym efektem płomienia Opti-V.

Dimplex pozostaje liderem w branży z najszerszą gamą kominków elektrycznych w każdym stylu. Wszystkie kominki Dimplex oferują niezwykle realistyczne, opatentowany efekt płomieni, który pozostaje punktem odniesieni i wyznacznikiem standardów w branży. Jego kojące ciepło i tworzona przezeń atmosfera jest powodem dla którego ponad trzy miliony konsumentów na całym świecie uczyniło kominki Dimplex centralnym punktem wystroju ich domów.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria FABER