• FABER KOMINEK GAZOWY RESPECT PREMIUM OC

Symbol: faber-gazowy-132

Respect Premium OC to kominek narożny typu „over the corner” z doskonałym widokiem na ogień z dwóch stron. Model Respect Premium OC przeznaczony jest do montażu okołonarożnego, którego zaletą jest możliwość obserwowania płomieni jednocześnie z dwóch pomieszczeń.

24345.00 -17% 20295.00
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 h
Koszt dostawy 16
Odbiór osobisty 0
Kurier 16
Kurier pobranie 21
Dostępność W magazynie

DZWOŃ ABY ZYSTAĆ WIĘCEJ: 506 414 089

Zostaw numer telefonu

FABER KOMINEK GAZOWY RESPECT PREMIUM OC

Respect Premium OC to kominek narożny typu „over the corner” z doskonałym widokiem na ogień z dwóch stron. Model Respect Premium OC przeznaczony jest do montażu okołonarożnego, którego zaletą jest możliwość obserwowania płomieni jednocześnie z dwóch pomieszczeń. Kominek okołonarożny zapewnia poczucie przestrzeni, a dzięki dostępności wielu opcji, istnieje możliwość dostosowania go do własnego stylu i upodobań. Opatentowany palnik Step Burner® emituje mniej ciepła, ale na środku paleniska widoczne są spektakularne, wysokie płomienie.

PALIWO gaz
SZEROKOŚĆ powyżej 91 cm
WYSOKOŚĆ powyżej 120 cm
GŁĘBOKOŚĆ powyżej 51 cm
GWARANCJA 1-5 lat
WYLOT SPALIN do 150 mm

Typ

Kominek do zabudowy

Model

Narożny

Rodzaj palnika

Step Burner®

Dekoracja wnętrza

Ceramiczne polana, szary grys lub białe otoczaki Carrara

Ściana tylna

Stalowa

Rama wykończeniowa

Nie dotyczy

Szkło

Tak

Pilot zdalnego sterowania / typ

Tak / GV60

 

Opcje ściany tylnej

Brak możliwości dostawy

Szyby antyrefleksyjne

Brak możliwości dostawy

Moduł świetlny Symbio

Brak możliwości dostawy

Zdalne sterowanie ITC

Opcjonalna dostawa

Uchwyt ścienny

Brak możliwości dostawy

Kratki konwekcyjne

Opcjonalna dostawa

Rama wykończeniowa 100 mm

Nie dotyczy

Regulowane nóżki

Opcjonalna dostawa

image

image

image

Grupa Glen Dimplex powstała w 1973 roku i obecnie jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze oraz kominki elektryczne. Zajmuje ona również uznane miejsce w branży AGD. Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą sukcesu Grupy Glen Dimplex jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz koncentracja na dostarczeniu klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami. Grupa Glen Dimplex stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

Marka Dimplex, należąca do Grupy Glen Dimplex, tworzyła historię kominków elektrycznych na świecie, od momentu gdy w 1995 roku inżynierowie Grupy opracowali i wyprodukowali pierwszy kominek elektryczny z prawdziwie realistycznym efektem płomienia opatentowanym pod nazwą Optiflame. Dążąc do ciągłego udoskonalania swoich produktów, roku 2010 Dimplex zaprezentował światu rewolucyjną technologię trójwymiarowego płomienia Opti-myst zaś od roku 2014 Dimplex wprowadził na rynek kominki elektryczne z unikalnym efektem płomienia Opti-V.

Dimplex pozostaje liderem w branży z najszerszą gamą kominków elektrycznych w każdym stylu. Wszystkie kominki Dimplex oferują niezwykle realistyczne, opatentowany efekt płomieni, który pozostaje punktem odniesieni i wyznacznikiem standardów w branży. Jego kojące ciepło i tworzona przezeń atmosfera jest powodem dla którego ponad trzy miliony konsumentów na całym świecie uczyniło kominki Dimplex centralnym punktem wystroju ich domów.

Gwarancja producenta 2 lata

Zapraszamy do działu Akcesoria FABER